Кандидат на голову Львівської ОТГ від партії «Європейська солідарність» Олег Синютка вранці 23 листопада привітав Андрія Садового з перемогою на виборах мера Львова. Таким чином Синютка визнав свою поразку на виборах.
Про це політик повідомив у своєму Facebook.
«Вітаю Андрія Садового з перемогою в мерських перегонах!
Сподіваюсь, що обіцянки, які почули львів’яни, не були передвиборчими технологіями, а стануть реальними змінами у житті громади Львівської ОТГ.Дякую вісімдесятьом трьом тисячам львів’ян, які повірили у мої бажання і професійні здібності забезпечити припинення хаотичних забудов, розв’язання транспортного колапсу, будівництво нових шкіл та садочків, викорінення корупції.
І надалі залишатимусь зі Львовом та його мешканцями.Без Львова нема України !», – написав Олег Синютка у Facebook
Вітаю Андрія Садового з перемогою в мерських перегонах!
Сподіваюсь, що обіцянки, які почули львів’яни, не були…
Опубліковано Олег Синютка Неділя, 22 листопада 2020 р.
Відзначимо, що хоч Садовий править Львовом рекордно довгий термін – 14 років, його головна перевага в тому, що місцеві добре з ним знайомі. На відміну від Синютки, який, по-перше, не місцевий (франківчанина), а по-друге, і під час роботи заступником Садового, і губернатором Львівщини, його діяльність була малопомітна.
Не допоміг навіть піар Порошенко, який перед виборами зачастив до Львова для агітації за протеже.
Незважаючи на претензії до Садового (розбиті дороги, проблема з транспортом, які потребують реконструкції будинку, корупція), багато хто голосував за принципом “аби не гірше”, а найпалкіші прихильники ставили аватарки “Я за Івановича”. Сам же Садовий обіцяв “добрі Зміни” (перед виборами в місті спішно почали робити ремонти).
Поразка кандидата від Порошенка, за словами експертів, також може свідчити про те, що колишній президент не так вже популярний у Львові, як прийнято вважати. А ще про неправильну тактику по завоюванню львівського електорату.
“Порошенко не треба було стільки тут відсвічувати. А приїзди ВІП-агітаторів типу Гончаренко або Луценко взагалі були як диверсія, епік-фейл”, – вважає місцевий політолог Михайло Куценко.