У Слідкомі заявляють, що за клопотанням слідчого ГСУ СК Росії Басманним районним судом щодо Махніцького і Голомші заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Совет да любовь”: Іллю Ківу зловили на гарячому зі скандальним політичним діячем, шалена в них відпустка (ФОТО)

Басманний районний суд Москви заочно заарештував колишнього виконуючого обов'язки генерального прокурора України Олега Махніцького та його першого заступника Миколу Голомшу, повідомляє прес-служба Слідчого комітету Росії.

Зазначено, що Головним слідчим управлінням СК РФ розслідується кримінальна справа щодо посадових осіб правоохоронних органів, у діях яких вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 299 КК РФ (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності або незаконне порушення кримінальної справи).

"За даними слідства, в 2014 році колишній виконуючий обов'язки генерального прокурора України Олег Махніцький, його перший заступник Микола Голомша та інші співробітники прокуратури організували завідомо незаконне притягнення до кримінальної відповідальності громадянина РФ адмірала Олександра Вітка з політичних мотивів.

Зокрема, Махніцький та Голомша дали завідомо незаконні вказівки про проведення досудового розслідування", – йдеться в повідомленні.

У Слідкомі заявляють, що за клопотанням слідчого ГСУ СК Росії Басманним районним судом щодо Махніцького і Голомші заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Розслідування у кримінальній справі триває.

Нагадаємо, Басманний суд Москви заочно заарештував прокурора Головної військової прокуратури України Руслана Кравченка та слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури Вадима Приймачка.

Військовий прокурор Руслан Кравченко є керівником групи прокурорів у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича, який переховується в Росії. А військовий прокурор, а також слідчий Приймачок розслідують кримінальну справу щодо міністра оборони РФ.

Варто зазначити, що за клопотанням Приймачка суд дозволив виїмку документів в Адміністрації президента Росії на вулиці Іллінка в Москві.