Екс-депутат Держдуми РФ, військово-політичний аналітик та оперна співачка Марія Максакова в інтерв’ю розповіла, що в РФ вже доходить до того, що народ налаштований на штурм РДК Кремля з метою повалення влади Путіна.

«На моєму каналі багато відповідальних, десь 8500 респондентів. І хоч би скільки я намагалася з’ясувати у них, що ж має статися, щоб путінський режим був повалений, домінуючим варіантом залишаються «РДК» і Легіон «Свобода Росії». Це тверді 75% відповідей», – повідомила політик.

За словами Максакової, росіяни пишуть, що донесли б «легіонерів» до Кремля на руках, аби тільки вони туди пішли, то як можливо, всім вже варто очікувати колони РДК штурмом на Кремль?

Максакова також висловила критику щодо російської недержавної соціологічної організації «Левада-Центр», яка проводить опитування, зокрема на тему війни з Україною. Вона вказала на те, що ця організація задіяла надто обмежену кількість респондентів, а потім створює величезні заголовки на основі отриманих результатів.

«У мене 8500 респондентів на перше ж опитування, а у них вибірка 1600, після чого вони пишуть плакатними літерами: 77% росіян підтримують війну. Ну яке ж це все-таки нахабство: настільки маніпулювати заголовками. Яка це репрезентативність? Що це за вибірка?» Яке поважаюче себе агентство з вивчення громадської думки менше 3000 взагалі демонструватиме? — обурилася екс-депутат Держдуми РФ, ясно давши зрозуміти, що результатам подібних досліджень вірити не варто.