В Україні з вересня 2018 року будуть штрафувати водіїв, які порушують правила паркування та стоянки, передає Корупція.Інфо

На сторінці "Безпечні дороги України" у Facebook сказано, що сама процедура буде проходити так: поліцейський, побачивши неправильно припаркований автомобіль, зробить його знімок, а потім залишить повідомлення про штраф під лобовим склом. Також водію надсилатимуть відповідне повідомлення на мобільний телефон.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

У тому випадку, якщо припаркований автомобіль буде заважати дорожньому руху або ж і зовсім блокувати його, то у поліцейських з'явиться право евакуювати його:

"У нас завжди була проблема з накладенням штрафів на порушників. Адже працівник поліції не мав права виписувати штраф при відсутності водія. Автомобілісти, коли бачили поліцейського біля своєї машини, просто чекали, поки той поїде на наступний виклик. Завдяки змінам буде менше приводів для корупції. Адже немає прямого контакту водія з інспектором, який виписує штраф", – пояснив автоюрист Володимир Караваєв.

Якщо ж порушник правил сплатить штраф протягом 10 днів, то отримає знижку в розмірі 50%. У тому випадку, коли водій не буде оплачувати штраф понад 30 днів, йому доведеться погасити його у подвійному розмірі.