З 1 липня авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» вводить плату за роздруківку посадкового талона в аеропорту для пасажирів, передає Корупція.Інфо

Популярное: Вас знайдуть!!! Нові правила призову вас шокують. В це важко повірити

Розмір збору складе 20 євро за кожен посадковий талон і почне діяти для пасажирів, що вилітають рейсами Київ-Рига і Рига-Київ, пише Avianews.com.

Щоб не платити новий збір, пасажирам необхідно пройти онлайн-реєстрацію (Check-In), яка для рейсів Київ-Рига і Рига-Київ відкривається за 48 години до вильоту, і роздрукувати посадковий талон або зберегти його на мобільному пристрої.

У разі якщо пасажир не пройшов онлайн-реєстрацію самостійно, але правильно ввів всі паспортні дані в процесі бронювання, система зареєструє його автоматично за 12 годин до вильоту і відправить посадковий талон по електронній пошті.

Також пасажир може пройти реєстрацію і змінити місце в салоні літака за допомогою онлайн-реєстрації в аеропорту, але не пізніше ніж за годину до вильоту.

Маршрут Київ-Рига МАУ діє спільно з латвійською авіакомпанією airBaltic, яка ввела плату за реєстрацію в аеропорту в розмірі 5 євро в листопаді 2009 року. Потім вона була збільшена до 10 євро, а з 27 березня 2016 складає 30 євро за пасажира.