Обов’язки голови української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі буде виконувати Олексій Резніков. Про це він заявив під час онлайн-дискусії “Мінський процес: помірний успіх або політичний тупик”.

“Сьогодні я є першим заступником глави делегації, тому формально поки я буду певний час керувати цими процесами. Але я хочу звернути увагу, що дочекаймося указу президента Зеленського, тому що саме указом вносяться зміни до делегації”, – сказав Резніков.

Водночас він зауважив, що офіційно Кучма залишається главою, допоки президент Зеленський указом не внесе зміни до складу делегації.

“Хто ця людина, це вже визначить президент Зеленський, і ми з вами, я сподіваюся, найближчим часом про це дізнаємося. І ми точно будемо працювати в команді разом в інтересах України”, – додав Резніков.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський подякував другому президенту Леоніду Кучмі за його роботу на чолі української делегації в Тристоронній контактній групі у зв’язку із бажанням останнього вийти із процесу.

Кучма відмітив, що упродовж останнього року робота ТКГ була відновлена та значно просунулася. Крім того, представники групи змогли зробити низку важливих кроків та досягнути важливих домовленостей.