Ігор Коломойський у майбутньому не відмовиться консультувати новообраного президента Володимира Зеленського.

Олігарх, який наразі перебуває поза межами України, заявив, що готовий у майбутньому співпрацювати із Володимиром Зеленським, як із президентом України. Коломойський відзначив, що максимум, у чому може допомогти новому главі держави — це консультувати його в окремих питаннях. Про це він заявив в інтерв’ю російським ЗМІ.

Коломойський повідомив, що один чи два рази давав консультації кандидату в президенти Зеленському за останні півроку. За словами бізнесмена, востаннє він розмовляв із Зеленським кілька днів тому.

Бізнесмен вважає, що Зеленському може бути важко в перший період президенства. Коломойський зазначив що Зеленський взяв на себе надзвичайно великий вантаж, посада глави держави – це дуже відповідально. Мільярдер може запропонувати переможцю виборів виключно поради, не більше. Також Коломойський побажав Зеленському успіху, а про Порошенка вирішив промовчати.

«Він узяв на власні плечі великий тягар, і це передусім його відповідальність. Але ми сподіваємося, що він впорається… Я готовий допомагати йому порадами, але ці поради не будуть масовим явищем», — зазначив Коломойський.

Варто зазначити, що нещодавно, адвокат олігарха Коломойського і за сумісництвом радник Володимира Зеленського Андрій Богдан відкрив завісу таємниці і розповів, що ж робив майбутній Президент Зеленський в першу ніч після виборів. Емоційне напруження був величезним.

«Я можу собі уявити, як Володимир Зеленський втомився після всіх подій напередодні другого туру голосування на президентських виборах», – сказав Богдан. 

Володимир Зеленський сховався від телекамер, покинувши свій штаб після півночі

«Я дико втомився в той день … Можу припустити, що і Зеленський теж. І бажання в такій ситуації тільки одне – втекти, сховатися від чужих очей і нарешті зняти краватку (образно). Він дуже хотів розслабитися і просто виспатися – і так і зробив в результаті. Він же був під цілодобовим контролем камер і фотоапаратів тоді », – розповів Андрій Богдан. Нагадаємо, що журналісти розсекретили і квартиру, де напередодні вирішального дня оселився Володимир Зеленський.