Український бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитру Гордону заявив, що для перемоги на президентських виборах кандидатам потрібна впізнаваність не менша ніж 90%. Він переконаний, що у лідера парламентської фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко та актора Володимира Зеленського впізнаваність – "під 100%", а в екс-міністра оборони України Анатолія Гриценка – менш ніж 90%.

Український бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитру Гордону заявив, що якби мав можливість, підтримав би фінансово під час президентської кампанії лідера парламентської фракції "Батьківщина" Юлію Тимошенко, шоумена Володимира Зеленського та екс-міністра оборони України Анатолія Гриценка.

"Скажімо так, я міг би надавати якусь допомогу. Не тільки [Тимошенко і Зеленському]. Гадаю, що і Гриценку допомагав би", – сказав бізнесмен.

На запитання, скільки він міг би дати кандидатам у президенти, Коломойський відповів: "Треба було б давати стільки, скільки необхідно для перемоги, я вважаю".

Водночас він зазначив, що, згідно з рішенням суду, обмежений у витратах.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Гроші у мене є, у мене немає можливості їх витрачати… Я не порушуватиму наказ суду. За це передбачено тюрму", – заявив Коломойський.

На думку бізнесмена, для перемоги на виборах кандидатові потрібно від $50 млн до $100 млн.

"Причому я схиляюся ближче до 50 [млн]. Ну ось дивіться… Треба розділити завдання на дві частини. Скільки треба для того, щоб вийти у другий тур, або для того, щоб перемогти на виборах? Щоб вийти у другий тур, треба приблизно $50 млн. Але це якщо на стартовій позиції у тебе впізнаваність не менше ніж 90%. Ну, я вважаю, що з кандидатів лише у Гриценка, здається, впізнаваність нижча і, напевно, все. Ні, у [нардепа, засновника “Опозиційної платформи – За життя” Юрія] Бойка, мабуть, трохи менше, ніж 90%. У [президента України Петра] Порошенко впізнаваність відмінна. У Тимошенко, Зеленського та [лідера парламентської фракції Радикальної партії Олега] Ляшка – під 100%", – сказав Коломойський.