Ведуча порекомендувала вивчати більше мов.

Відома телеведуча Оксана Марченко відповіла на критику про те, що її новий проект "Час будувати" на російській мові. Пояснення вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Інфо

Популярне: У лікарні помер п′ятий травмований внаслідок смертельної ДТП

"Чому проект "Час Будувати" російською? Дорогі мої, наш проект повністю відображає мовну палітру країни. Де розмовляють українською – я розмовляю українською, де по-російськи, розмовляю російською. Таким чином, проект об'єктивно відображає інтереси більшості. Вчіть якомога більше мов, використовуйте їх.

Набагато страшніше чути свою покалічену діалектизмами українську мову або безграмотну російську мову. З давніх-давен ці мови, як джерела, живили море літератури.

"Хто здатний штучно заглушити джерело – той бажає обміління його народу, його примітивізації", – написала телеведуча на своїй сторінці і додала, що висновок, який напрошується – це якщо в Україні штучно обмежувати право людей використовувати російську мову, то значить, в країні більше не потрібні грамотні і думаючі люди, здатні висловлюватися без суржику.

"Українська – моя рідна мова, але я завжди на боці тих, кого гноблять. Я захищаю маленьку книжечку, яку, на жаль, ображають і ігнорують в Україні. Вона називається Конституція України, де чорним по – білому, в ст.10, частини 3-й, то кажуть, що в Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської мови та мов національних меншин", – пояснила Марченко.

До речі, відома українська журналістка Тетяна Заровна вважає, що новий шоу-проект на телеканалі Інтер, ведучою якого стала дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко, насправді зовсім не про будівництво будинку.

"Є версія, що Медведчучка, кума Хутіна має намір в Президенти балотуватися. Яке? В такому випадку передвиборна програма зрозуміла: поки дурні воюють, відображаючи хутінську агресію, ми будемо відновлювати мости з Кремлем, які після всього трохи пошкодилися (але я б не сказала, що зруйновані, і ПАП не так вже й проти "пробігти між крапельок") ", – повідомила Заровна.