Відомий український журналіст Олександр Дубінський дотепно відповів на пропозицію українців стати генеральним прокурором у разі перемоги шоумена Володимира Зеленського.

Відповідний допис Дубінський розмістив на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Вжухххх, і я генпрокурор у Зеленського))) Повинен відразу сказати, що у мене великий пробіл в цьому напрямі. Не бухаю", – написав журналіст.
 
Користувачі соцмережі досить неоднозначно відреагували на таку заяву.

"А чого ні??? 
Може, варто спробувати?? Тоді всі напрацювання за ці роки піде на реальну роботу!!!
Я – ЗА!!!
Чи правильно "Зе"!?
", – написав один з користувачів у коментарях.

"Нехай робить свою роботу, він робить це на високому рівні, таких журналістів у нашій країні мало", написав інший.

".. ну не в міністри ж культури його .. він матюкається як сапожнік .. там в прокуратурі йому саме місце )))", – додав ще один користувач соцмережі.

Нагадаємо, нещодавно кандидат у президенти України Володимир Зеленський записав відеозвернення, де попросив виборців обрати очільників держаних посад.

Зеленський попросив допомогти вибрати, зокрема, кандидата на пост прем'єр-міністра, генерального прокурора, міністра закордонних справ, голови СБУ та міністра оборони. 
 
"Кому подобається, коли президент призначає на посади свого кума або армійського друга? Чому так відбувається вже 28 років? Ми разом з тобою написали програму "Україна мрії". Зараз наступний крок – команда мрії", – заявив Володимир Зеленський.

Він закликав українців заходити на сайт його команди і там пропонувати свої варіанти. 
 
"Зробимо це разом", – додав Зеленський.

Окрім того, студія «95 квартал» заінтригувала глядачів, повідомивши про те, що знайшла заміну акторові і лідеру «Кварталу» Володимиру Зеленському, якому більше не до сцени. Зеленський зараз подався в політику і зайнятий підвищенням рейтингів, складанням передвиборної програми і завоюванням електоральних симпатій, і взагалі, щосили готується до виборів, які вже на носі. Але «95 квартал» теж хоче жити, і йому потрібна свіжа кров. 

Вже в суботу, 2 березня, стартував новий сезон «Розсміши коміка. Діти». Про це «кварталівці» повідомляли на офіційній сторінці в Facebook.

Євген Кошовий залишається в програмі і буде роздавати учасникам гроші за хороші жарти. Але в програмі замість Володимира Зеленського тепер сидітиме Юрій Ткач. Як Вам така заміна?)