Спочатку тебе сватають на посаду глави Нацбанку, потім – на віце-прем’єра, потім знову в НБУ …. А потім ти заявляєш про створення “об’єднання опозиції” – розпочали свій допис в телеграм каналі журналісти Клименко тайм.
Як ми бачимо, прямо-таки складається пазл з “нових облич” опозиції Зеленському!
На тлі об’єднання Тимошенко-Ляшко, про об’єднання опозиції, заявив Яценюк. Цікаво, до речі, що всі троє зараз – в орбіті Ахметова.
Правда, в яку опозицію і з ким зібрався Арсеній – незрозуміло. Чи не з Віктором Медведчуком? Хоча колеги недавно згадували, як Яценюк хотів конфедерацію з Росією. Так що хто зна!
Але ж ще є Порошенко! Який на минулому мітингу раз п’ять сказав, що він – головна опозиція. Та й порохобот Березовець у відповідь на слова Яценюка написав “Пішов рух”.
Повіримо! Рух на дно пішов. “Разом и до кінця!”
Яценюка будемо наздоганяти інформаційно, з його обіцянками і діями, поки в асфальт не будуть загорнені окуляри.
Ось так прокоментували заяву Яценюка, Клименки!
Подаємо слова самого Яценюка:
«Прийде час для опозиції зрозуміти, що під одного лідера ніхто об’єднуватися не буде. Закрите акціонерне товариство з головою правління не відбудеться»
В Україні має бути широке опозиційне об’єднання, яке контролює владу і не дає можливості змінити демократичний і європейський порядок денний України, вважає Арсеній Яценюк.
Він зазначив, що сьогодні в Україні опозиція «фрагментована, необ’єднана, і в цьому випадку – слабка».
Арсеній Яценюк нагадав, як у 2012 році була створена Об’єднана опозиція, і після парламентських виборів того року вона стала найбільшою опозиційною фракцією разом з іще двома фракціями опозиції, які пройшли до парламенту завдяки об’єднанню.
«Прийде час для опозиції зрозуміти, що під одного лідера ніхто об’єднуватися не буде. Закрите акціонерне товариство з головою правління не відбудеться», – наголосив він.
«Якщо ми дійсно керуємося цінностями української європейської держави і боротьби за завтра України, то на таких цінностях має бути широке опозиційне об’єднання, яке, з одного боку, контролює владу, а, з іншого – не дає можливості змінити порядок денний України, і зовнішньополітичний, і внутрішньополітичний. Демократичної європейської України, яка повинна іти по шляху правильних ринкових ефективних економічних реформ і сильної і здорової демократії», – підкреслив Арсеній Яценюк.