Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що російській військові навмисно вбивали цивільних людей у Бучі. Про це він написав у Twitter. 

Бучанська різанина була навмисною. Росіяни прагнуть знищити якомога більше українців. Ми повинні зупинити їх і вигнати. Я вимагаю нових руйнівних санкцій G7 ЗАРАЗ: ембарго на нафту, газ, вугілля; закрити всі порти для російських суден і товарів; відключити всі російські банки від SWIFT, – йдеться у повідомленні.

Нагадаймо, що вчора мер міста Буча Анатолій Федорук повідомив, що у місті виявили братську могилу, де поховали майже 300 людей, по вулицях лежать десятки трупів, деякі із них із зав’язаними руками.

За його словами, зруйновані вулиці міста всіяні трупами. Зокрема, за словами журналістів, тіла щонайменше 20 чоловіків у цивільному були знайдені на одній із вулиць міста після його звільнення від російських військ.

Радник глави ОП  Михайло Подоляк повідомив, що у багатьох розстріляних окупантами жертв зав’язані руки. Йдеться про беззбройних чоловіків, яких вбили росіяни.

На вулицях лежать тіла людей із зв’язаними руками, що були застрілені російськими солдатами. Ці люди не були військовими. Вони не мали зброї. Вони не представляли загрози. Скільки ще таких випадків відбувається прямо зараз на окупованих територіях?, – наголосив він.

Подоляк додав, що Україна не просить воювати замість неї із Росією, але Україні потрібна зброя для захисту.

Фотограф Палінчак повідомив, що за 20 км від Києва виявили тіла тр! ьох людей: чоловіка та двох оголених жінок. Він додав, що їх хотіли спалити на узбіччі.