У боротьбі проти російської окупаційної армії загинув український воїн, відомий дельтапланерист Ілля Тарасюк. Боєць отримав смертельне поранення під час атаки російським дроном під час виконання бойового завдання.

В нього залишились дружина та дочка. Цю інформацію опублікувала благодійна організація «Pilot helps Ukraine» на своїй сторінці у Facebook.

Ілля Тарасюк приєднався до Збройних сил України нещодавно. За словами одного з засновників Української ліги нахлисту, Андрія Скворчинського, Ілля Тарасюк був одним із засновників київської спінінгової УЛ-громади та відомим дельтапланеристом.

 «Друзі, ми маємо важку втрату… Захищаючи Україну, загинув Ілля Тарасюк — пілот, друг, член нашої команди. Багато пілотів-дельтапланеристів в усьому світі літають на дельтапланах, для яких він пошив парус. Нещодавно він пішов до війська. На жаль, під час виконання завдання, його група була атакована ворожим дроном. Ми сумуємо разом з його дружиною, донькою, батьками, друзями», – повідомили в організації Pilot helps Ukraine.

Дельтапланеристка Юлія Бурлаченко підкреслила, що Ілля Тарасюк віддав своє життя захищаючи Україну від російської агресії. Вона також додала, що його втрата стала значущою трагедією для всіх.

Треба відзначити, що в ході бойових дій проти російських окупантів на фронті в Україні загинули двоє працівників Запорізького заводу феросплавів, військовослужбовці Сергій Давидцев та Валерій Митрофанов, які у мирному житті були горновими у плавильному цеху №1 заводу.

Раніше було повідомлено про загибель воїна із Вінницької області Олександра Олійника в боях на Харківщині. Він вже задовго до повномасштабного вторгнення Росії приймав участь в АТО/ООС, захищаючи Україну.