Нинішня українська влада знищує національну економіку і промисловий потенціал країни, вважає колишній голова Служби безпеки України, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони Ігор Смешко.

Далі в оригіналі:

Молоді, некомпетентні, «зелені» в розумінні знань і досвіду, «безхатченки» в українському історичному сенсі, зомбуючі населення популістськими і фальшивим гаслами, на кшталт: «держава – неефективний власник» – послідовно знищують державу України. Шляхом розпродажу за безцінь її природних ресурсів і промислового потенціалу країни.

Включений турборежим потрібен, щоби ніхто не встиг отямитись. Наслідком буде те, що народ України стане «ніким» на власній батьківській землі.

Спочатку нищиться національна экономика України, ії промисловий потенціал, приймаються закони, які позбавлять народ власності найциннішим – землею. Клапан для випуску пару при галопуючому безробіттю: « Безвіз» – відток найбільш активної частини населення з України і приток дешевої робочої сили на Захід.

Зачистка похилих і недієздатних – жебрацькими пенсіями та напівголодним існуванням. Тонкий прошарок фахових і досвідчених професіоналів, які відчайдушно намагаються зупинити руйнацію і достукатись до влади, ніхто не чує. « Де ви були раніше? Ви ж були при владі. Ваш час пройшов. Дайте дорогу молодим.»

Допомагають і корумповані та олігархічні ЗМІ. Дебілізуючі населення, замість просвітницької діяльності. Шоу по другорядним питанням, замість обговорення питань стратегічної ваги. В тому числі, не пояснюючі суспільству, що професійна еліта не має віку. Знання, досвід і фаховість, або є, або їх не має. Не підтримуючі її, та натомість популіризучі фахове невігластво та хворобливу самозакоханість « сміливості незнання».

Не пояснюючи народу України, що тільки Політична Влада має можливість приймати стратегічні рішення. І обирати до неї потрібно, перш за все, не популістів і знавців « мовного жанру», а фахових професіоналів. Які досягали своїх фахових висот не при «минулій владі», а в професійному фаховому середовищі, яке до Політичної Влади, в сенсі прийняття політичних стратегічних рішень – відношення не має.

Варто зазначити, що так Ігор Смешко відреагував на наступну інформація:

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №4543 щодо розблокування аукціонів великої приватизації, яку зупинили через пандемію коронавірусу.

Урядовий законопроєкт підтримали 257 нардепів.

За результатами голосування правки, на яких наполягали автори, не були підтримані.

“Великій приватизації – бути! Щойно Верховна Рада зняла заборону з проведення аукціонів великої приватизації, яка тривала майже рік.

Лише спільними зусиллями президента, Верховної Ради, Кабміну і Фонду держмайна ми зможемо побороти цю шалену корупцію, залучити інвестиції і створити нові робочі місця. Що такеи велика приватизація? Це об’єкти, у яких сконцентрована величезна корупція, які нестратегічні, які Фонд держмайна вже підготував до аукціонів”, – заявив голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

“У цьому році ми можемо принести 12 млрд грн до бюджету, створити нові робочі місця і базу для оподаткування”, – додав він.