Президент України Володимир Зеленський, допускаючи можливість двосторонніх переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним, повинен розуміти можливі ризики такого кроку.

Таку думку висловив в ефірі програми на телеканалі “Україна 24” експрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

“Психологічний портрет цієї особистості (Путіна – ред.) мені дуже знайомий. Найнебезпечніша політична тварина, це в трьох словах… Але потрібно вміти працювати з ним. Знаєте, як він працює? Він спочатку на тебе дуже уважно дивиться, дивиться, в який бік ти нахилишся. Якщо він тебе “проб’є”, ти втрачаєш для нього будь-який інтерес. Це важливо зрозуміти і Зеленському, всій його команді, які хочуть піти з ним на переговори”, – підкреслив експрем’єр.

За словами Яценюка, для того, щоб йти на переговори з Путіним, “треба спочатку розуміти, про що ви з ним хочете говорити. І найважливіше – що ви хочете отримати”.

“Я розумію, що ми отримаємо від цих переговорів. Захід скаже: “Ви самі хочете вирішувати всі питання? Добре, це ваша відповідальність. І тоді до нас більше не звертайтеся, коли Путін знову відправить сотні тисяч військ до вашого кордону”, – зазначив він.