Журналіст пішов з життя після важкої хвороби У Рівненській області помер засновник і головний редактор газети "Клеванський тракт", член секретаріату обласної організації НСЖУ, журналіст Віктор Парфенюк, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляє Рівненська обласна організація НСЖУ. 

Про смерть журналіста стало відомо в середу, 13 червня. Віктор Парфенюк пішов з життя на 60-му році після важкої хвороби. 

Народився 17 січня 1959 року в селі Хорупань Рівненської області. Закінчив Клеванську середню школу № 2, а потім Український інститут інженерів водного господарства. Парфенюк працював на різних посадах у відомій агрофірмі "Зоря". Протягом трьох років він редагував багатотиражне видання з однойменною назвою. У 2001 році Парфенюк заснував тижневик "Клеванський тракт". 

Він був нагороджений "Золотою медаллю української журналістики" та Почесним знаком НСЖУ. 

Популярне: По 100 тисяч кожному: хто з українців зможе отримати солідні виплати від держави​

 "Як боляче усвідомлювати, що ти, Вікторе, занадто рано покинув цей білий світ, так і не встигнувши дописати свою нову, на жаль, вже останню книгу. Тобі б ще жити і жити, творити. Але… Ми, твої побратими по перу, зробимо все можливе, щоб ця недописана книга все ж побачила світ. І це буде своєрідним рукотворним пам'ятником тобі, наш вірний друг. Нехай земля тобі буде пухом", – написали на сторінці журналу "Журналіст України" в соцмережі Facebook.