І це, на секундочку, Національний медичний університет, передає Корупція.Інфо

Днями відбулася міжнародна конференція "Свідомість, мозок, мова", під час якої слухачам розповіли, що жінки в принципі не здатні що-небудь створювати, а природа їхнього призначення – у репродукції. І публічно заявив це не випадковий перехожий, а доктор медичних наук, завкафедрою психіатрії Львівського національного медуніверситету Ростислав Білобривка.

 
Співзасновник популярних освітніх курсів Prometheus Іван Примаченко на своїй сторінці в Facebook в пух і прах розніс заяву.

"Жінка нічого не відкриває, відкриває завжди тільки чоловік. Жінка завжди чекає, коли її відкриють, адже вона ж є таємниця, то як може таємниця відкривати таємницю" – задається питанням псевдонауковець.

Примаченко називає це твердження "пеклом української псевдоосвіти".

"Їй це не потрібно від природи. А відкривати, проникати куди це чисто чоловіча справа. Адже на проникненні кудись, у щоць крутиться все чоловіче життя. Можна стверджувати, що чоловічий мозок, його псіхея (грец. душа) як і його фізіологія заточені на проникненні"- продовжує професор.


 
У тезах також є таке твердження: "… завдання, основне покликання жінки це відтворення, тобто репродукція…".

"І коли ми впевнені, що не зможемо прочитати в тезах більшої шизи, то натрапляємо на дивовижний мікс статусу в Одноклассниках з містичним одкровенням: "Чоловік прощає і забуває, жінка прощає, але не забуває. Ця якість ріднить жінок з кішками", – коментує Примаченко.

Популярне: По 100 тисяч кожному: хто з українців зможе отримати солідні виплати від держави​
 
"Ось такі наукові тези завкафедрою психіатрії ведучого вищих медичних навчальних закладів країни. У будь-якому західному університеті такого професора з ганьбою б звільнили на наступний день, а конференцію, яка допустила публікацію псевдонаукових тез, ліквідували. Найбільше дратує те, що з досвіду останніх років ми знаємо – нічого проХфесору за це не буде. Як і купі інших українських псевдовчених і псевдоосвітян, схоплених за руку, він і далі викладатиме цей пекельну маячню в університеті, і далі будуть науковими керівниками кандидатів і докторів наук, і далі входитимуть до різних вчених рад та експертних груп. Знищуючи повагу до української освіти, перетворюючи її на пародію – за гроші платників податків, тобто нас з вами. Ну так давайте хоча б зробимо його відомим", – підсумував Примаченко.