У мережі з'явилося відео зі святкування дня народження бізнесмена, власника футбольного клубу "Динамо" Ігоря Суркіса. На відео президент Петро Порошенко виступає з вітальним словом.

Кадри опублікував волонтер Юрій Касьянов.

Порошенко заявив, що йому "приємно бути серед добрих і давніх друзів". А Суркіса назвав "людиною, яка вміє дружити".

На застіллі був присутній колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

За словами Порошенка, ювіляр зібрав "президентів, прем'єр-міністра, половину складу уряду". 

"Кожен себе почуває тут надзвичайно комфортно", – сказав глава держави.

Щоб не бути голослівними, подаємо відеофрагмент слів президента.

Варто відзначити, що відео є архівним, однак з'явилося в мережі зовсмі недавно. Також автор допису прокоментував цей відео.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Подаємо його слова в оригіналі.

"Мене завжди дивувало, як можуть люди голосувати за Порошенка, Тимошенко, Кличка, Яценюка, Дерев'янка, Смешко, та інших наших небожителів. 

Зізнаюся, я сам голосував ПРОТИ Януковича двічі, але ніколи ні за кого "за". Ніколи я не був адептом чергового конча-Заспівського "вождя", ніколи фанатично не кричав "Ю-щен-ко!", Ніколи не кричав "Ю-ля!"

Що змушує вас любити цих панів? .. Що у вас з ними спільного? .. Ви коли-небудь їх зустрічали на сходовому майданчику? в метро? в трамваї? в магазині? .. Ви маєте хоча б віддалене уявлення, що таке обід за двісті доларів на людину? .. Або знаєте, як можна прожити на сто мільйонів гривень в рік? ..

Де ви, і де вони? .. Вас ніколи ТУДИ не пустять. Навіть в якості прислуги. Ви – пил на їх туфлях з крокодилячої шкіри. Ви – біомаса, покликана голосувати, платити і вмирати. І радіти глянцевим портретам чергових "вождів", – написав він.

Раніше журналіст Соня Кошкіна повідомляла, що розважав Суркіса на святкуванні шоумен Володимир Зеленський.​

Відзначимо, Ігор Суркіс є членом партії СДПУ. Із цією політичною силою пов'язана діяльність кума президента Росії Путіна Віктора Медведчука і колишнього "регіонала" Нестора Шуфрича.

Разом із братом Григорієм входить до 50 найбагатших українців.