Поблизу резиденції президента РФ Володимира Путіна виявили тіло мертвого охоронця. Таку інформацію повідомляють російські медіа. Невстановлені особи могли намагатись скоїти замах на Путіна.

 «Дивна НП сталася у резиденції президента на Валдаї. Джерела у ФСТ поінформували, що одного з охоронців було знайдено мертвим. Однак знайшли його за межами резиденції, приблизно за кілометр від маєтку», — пишуть у пабліках.

Схоже, що ввечері його не вдалося знайти, і лише під ранок розпочали пошуки на території дачі, але безуспішно. В кінцевому підсумку охоронця знайшли у лісі, в кілометрі від резиденції, мертвим.

Відомо, що чоловік протягом понад двох років працював на охороні резиденції.

Існує декілька версій його смерті. Не виключається варіант потенційного замаху на президента РФ Володимира Путіна. Схоже, що смерть до диктатора підкрадається все ближче та ближче.

 

Також стало відомо про смерть голови Верховного суду Російської Федерації Вячеслава Лебедєва. Він очолював демонстрацію формальної незалежної судової системи Росії з 1991 року.

Протягом 34 років Лебедєв фактично сприяв уповноваженню російської судової та правоохоронної системи, завжди приймаючи необхідні політичні рішення на користь влади. Його смерть важлива через те, що він був одним із верхнього рівня управлінців РФ, який фактично збалансував судову систему та уникав внутрішніх протистоянь.

Деякою мірою можна провести аналогію з Путіним, який подібно побудував всю владну систему таким чином, що жодні серйозні публічні протистояння не були допущені. Таким чином, враховуючи, що близьке оточення диктатора поступово вимирає, до ліквідації Путіна залишилось недовго.