В Балті Одеської області роми 13 років тримали в рабстві українців, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ці слова шокували українців: Гройсман жорстко прокоментував вибухи на складах під Вінницею

Про це заявив одеський активіст Юрій Козаріз.

«Бійцям 8 окремого батальйону Української Добровольчої Армії” Аратта “стала відома ситуація, де роми тримали в рабстві українську родину 13 років», – повідомляє активіст.

Він також надав фотографії як доказ. За його словами, на них зображені син і матір – Іван і Тамара. «Покалічені тіла, множинні переломи. Після численних побиттів протягом всього цього часу Іван і Тамара не раз потрапляли до лікарні, проте з лікарні пропали всі відомості. У відділок теж були звернення, але чомусь теж вся інформація кудись поділася », – стверджує він.

За словами Козаріза, Івана і Тамару били – молотком, а також ременем від комбайна.

Присутній на місці події заступник голови Балтської поліції Тодоров Сергій повідомив, що сьогодні правоохоронці провели обшук, так як ще в червні було відкрито справу за ст. 146 – «Незаконне позбавлення волі або викрадення». Він також додав, що копи в ході обшуку вже знайшли документи Івана і Тамари – паспорта та пенсійне посвідчення, які доводять, що люди дійсно знаходилися в одному з будинків Балти. На експертизу забрали той самий ремінь від комбайна, яким били українців.