Народні депутати відмовилися підтримати проект постанови про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності (№5350), передає Корупція.Інфо

Популярне: Під Харковом стався вибух, ці фото вас точно зіб’ють з ніг

За основу та в цілому документ підтримали лише 202 депутати, двічі парламент провалив голосування за повернення до розгляду цієї постанови.

Зокрема, не голосували або були відсутні в сесійній залі представники "Опозиційного блоку" та депутатських груп "Відродження" і "Воля народу", а із 140 депутатів фракції "Блоку Петра Порошенка" за постанову й повернення до її розгляду голосувала лише половина народних обранців. Про це свідчать результати голосування, оприлюднені на офіційному сайті Верховної Ради України.

Звертає на себе увагу той факт, що не голосували здебільшого депутати з групи "УДАР", лідером якої є Київський міський голова Віталій Кличко (Наталя Агафонова, Микола Паламарчук, Валерій Пацкан, Ігор Побер, Оксана Продан, Руслан Сольвар та ін.), значна частина депутатів-"ударівців" також була відсутньою.