Субсидії в Україні на наступний опалювальний сезон автоматично перепризначать усім, хто отримував їх у минулому сезоні.

Про це розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

На запитання телеглядача щодо долі субсидій під час карантину, заступник міністра зазначив:

“Є декілька факторів, коли субсидія перераховується автоматично. У межах строку її отримання вона перераховується у разі зміни ціни тарифів, складу послуг тощо. Але цього року ми мали такий особливий період як встановлений карантин. У березні було прийнято низку змін до законодавства, які передбачали неможливість припинення призначеної субсидії в межах дії карантину. Вона не зменшується і не припиняється у період дії карантину”.

Музиченко нагадав, що всі призначені субсидії діють до кінця опалювального періоду – до 1 травня поточного року.

“Далі певна категорія населення мала б звернутися за їх продовженням. Але у зв’язку з карантином було прийнято рішення, що всі субсидії, які громадяни отримували протягом минулого опалювального періоду, продовжуються автоматично без необхідності повторного звернення до органів соціального захисту населення, підтвердження різних документів тощо. Органи соціального захисту населення самостійно збирали інформацію, протягом травня відбувалось автоматичне перепризначення субсидій”, – розповів він.

Нагадаємо, заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко також роз’яснив процедуру визначення суми субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у період карантину.