Лідер Комуністичної партії України з'явився в ефірі скандального ток-шоу на телеканалі "Росія 1", передає Корупція.Інфо.

Політик, якого підозрюють у підготовці провокацій і захоплення влади, вирішив виступити в передачі Володимира Соловйова. Під час прямого ефіру він влаштував перепалку з екс-нардепом часів Януковича Ігорем Макаровим. Останній звинуватив Симоненка у тому, що він агент СБУ, так як до сих пір не був заарештований в Україні.

Популярне: "Я впевнена, що…": Відома російська співачка звинуватила Україну у провалі Самойлової на "Євробаченні"

"Юда! Зрозумів ти хто! Ось твоя ціна Ти здав всіх, всіх своїх товаришів. І з цим негідником розмовляти нема про що … Мене намагалися вербувати, робити з мене проросійську керовану опозицію. Я пройшов все це. Але я пішов сюди, а він мене звинувачує, що я втік, от це щур ", – заявив Марков

Під час цієї перепалки Макаров кинув в Петра жменю монет. На що сам Симоненко почав скаржитися, що в Україні йому доводиться не солодко.

"Я дійсно в Києві живу. А дехто втік і не живе в Києві … Мене постійно гноблять"

Нагадаємо, що СБУ провела понад 24 обшуків у Петра Симоненка, у чоловіка був знайдений пістолет і величезна кількість агітаційної продукції, спрямованої на повалення влади.