Популярний український журналіст Дмитро Гордон в прямому ефірі заявив, що в Другій світовій війні повинні були перемогти нацисти, передає Корупція.Інфо.

Під час свого інтерв'ю, Дмитро зізнався, що вважає, що перемога Гітлера для всіх жителів СРСР була б справжнім благом.

Популярне: "Я впевнена, що…": Відома російська співачка звинуватила Україну у провалі Самойлової на "Євробаченні"

«Я вам скажу: Гітлер не збирався захоплювати весь Радянський Союз. Гітлер планував дійти як мінімум до Куйбишева – нинішня Самара – як максимум – до Уралу … Сталін розумів, що Гітлер за Уральський хребет не піде … Якщо говорити про ту кількість бід, смертей, каліцтв і так далі, то я думаю, що якби радянська влада відійшла б за Уральський хребет і їй нічого не загрожувало », – зазначив Гордон.

При цьому Гордон погодився з тим, що навіть при таких умовах втрат було б не уникнути. Нацисти в будь-якому випадку винищувала б євреїв і циганів. Але за словами Дмитра, загальне число втрат було б набагато меншим.

«Україна була б аграрною німецькою республікою, протекторатом. Залишилося б стільки людей, скільки було необхідно Гітлеру, щоб годувати Європу хлібом. Решта загинули б напевно. Або були б вивезені в Німеччину і працювали б там. У печах б загинули євреї, цигани і партизани », – заявив Гордон.

Гордон додав, що якби не було політики партизанської війни, німці не стали б знищувати Україну, повністю спалюючи захоплені міста і села. Журналіст заявив, що величезна кількість українців співпрацювали б з Гітлером, але просто боялися влади СРСР. За словами чоловіка, саме керівники СРСР своїми рішеннями спричинили смерть мільйонів людей.

«Я здав би Ленінград німцям тому, що для мене життя кожної людини дорожче, ніж с… не місто Леніна, який не здавали тому, що місто Леніна здати не можна», – також заявив Гордон.