Українські військові готові зі свого боку забезпечити режим припинення вогню в зоні АТО, починаючи з 1 вересня.

Про це повідомив командувач оперативного об'єднання "Центр" – керівник АТО на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Руслан Хомчак, пише "Інтерфакс-Україна".

Він запевнив, що Україна зі свого боку готова забезпечити "день тиші" 1 вересня, незважаючи на те, що противник продовжує порушувати мінські домовленості щодо і продовжує застосовувати важке озброєння.

Ми готові до "режиму тиші". Але ми не віримо передчуттю, ми віримо перевіреній інформації і виконуємо команди,
– сказав він.Генерал-лейтенант зазначив, що українські військові оперативно реагують на зміни ситуації на фронті, проте ситуацію на передовій і далі можна охарактеризувати, як "напружену та складну".

"Ми зараз перебуваємо в Мар'їнці, яка кожен день під обстрілом, по наших підрозділах супротивник застосовує артилерійські системи, танки. Перевіряється інформація, що вранці були застосовані РСЗВ "Град", – уточнив Хомчак.

Вранці в штабі АТО повідомили, що за минулу добу проросійські бойовики 76 разів гатили по позиціях українських військових на передовій, але не гребують відкривати "дружній" вогонь і по своїх найманцях.‡агрузка...