Компанія “Київстар” попередила своїх абонентів про зміни в тарифах з 1 жовтня 2019 року, повідомляє сайт компанії.

Оператор анонсував запуск нової лінійки для користувачів фіксованого доступу до всесвітньої мережі “Домашній інтернет”. А також для тих, хто підключився до кількох служб (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, телебачення) в комплексних пакетах “Київстар Все разом”.

Компанія не розкрила подробиць майбутніх тарифів, але попередила, що з 1 жовтня відправить в архів відразу 6 тарифних планів. Якийсь час абоненти, підключені до них, зможуть продовжити користуватися послугами на колишніх умовах. Але нові клієнти не зможуть підключиться до них. Втім, практика показує, що надовго на “тарифному складі” застарілі пакети також не залишаться.

Вже зараз абоненти не зможуть підключитися до таких тарифних планів:

“Київстар Все разом. Ігровий” (перейменований в “Київстар Все разом. Ігровий 2019”).
“Київстар Все разом. Плюс”.
“Київстар Все разом. Смарт”.
“Київстар Все разом. Екстра”.
“Безлім 100” (перейменований в “Безлім 100_2018”).
“Безлім 300”.

На офіційному сайті майбутні зміни “Київстар” пояснив тим, що нові пакети лінійок “Домашній інтернет” і “Київстар Все разом” отримають “більше функціональне наповнення”. Хоча всі колишні аналогічні заяви оператора на практиці означали підвищення тарифів.

Що абсолютно точно подорожчає, так це щомісячна оренда ТВ-тюнера: із зазначеної дати з усіх абонентів “Київстар” стане брати по 35 грн. Перш для тих, хто підключився до 9 жовтня 2018 року і після 10 жовтня 2018 року вартість цієї послуги становила, відповідно, 20 грн. / Міс. і 30 грн. / міс.

Однак це далеко не всі новини від оператора. З 1 жовтня 2019 року зміни торкнутися і абонентів передплаченого мобільного зв’язку “Київстар”. Не розкриваючи подробиць, оператор пообіцяв “розширити можливості для спілкування” даної категорії користувачів.

Поки відомо, що компанія припинить підключення і закриє перехід на наступні тарифи:

“Безлім Соцмережі”.
“Безлім Месенджери”.
“Безлім Відео”.

“Київстар” також попередив про перейменування низки пакетів:

“Максимальний Безлім” – в “Максимальний Безлім 2018”
“Київстар Комфорт” – “Київстар Комфорт 2018”
“Дайте Ще!” – “Дайте Ще! 2018”.

Підключення і перехід на них оператор також закриє з 1 жовтня цього року. Але всі існуючі абоненти зможуть користуватися ними і далі.