У неділю, 31 березня, проголосувавши на виборчій дільниці, президент Петро Порошенко, розповідаючи про перемогу українського боксера, переплутав Олександра Гвоздика з Олександром Усиком. Відео опубліковано на Facebook-сторінці глави держави.

"Сьогодні цілий день відбуваються позитивні речі. Вранці у мене була можливість привітати по телефону Олександра Усика з блискучою перемогою в Філадельфії, з утвердженням України", – обмовився Порошенко.

Насправді, бій в Філадельфії сьогодні провів Гвоздик, який здобув перемогу технічним нокаутом в п'ятому раунді над Дуду Нгумбу.

У перших двох раундах Гвоздик за підтримки українських фанів, які співали гімн України, захопив центр рингу, поступово підвищуючи темп бою.

У третьому і четвертому раундах українець почав частіше використовувати джеб і один раз потужно пробив зліва.

У п'ятій трихвилинці, яка стала останньою в поєдинку, нашому боксеру знову вдалося пробити лівим боковим в голову суперника. За дві хвилини до кінця раунду Нгумбу підвернув ногу і не зміг продовжити бій.

Отож Гвоздик успішно провів перший захист титулу, який він завоював в грудні минулого року, нокаутувавши канадця Адоніса Стівенсона. Для Олександра Гвоздика це 17-я перемога на профі-рингу.