В Україні здійснюється контрреволюція корупціонерів, а за політиками, які борються проти корупції, незаконно стежать. Про це під час брифінгу за висновками перевірки Антикорупційного бюро заявив нардеп від БПП Сергій Лещенко, передає Корупція Інфо.

Як стверджує Лещенко, за політиками, які борються проти корупції, ведеться протизаконне спостереження – прослуховуються телефонні розмови, відбувається незаконний збір інформації і конфіденційних даних. За його словами, інформаційний викид у всесвітню мережу відносно нього був зроблений через кілька годин після того, як була укладена угода. «Конфіденційна інформація була незаконно отримана і зманіпульованою корупціонерами, з якими я веду боротьбу», – заявив Лещенко.

Він підкреслив, що люди таких політиків як Кононенко, Грановський, Мартиненко, працюють над підготовкою для продовження подібних атак, адже вони, стверджує нардеп, таким чином захищають свої гроші, які крадуть з бюджету України. Лещенко відзначив, що на даний момент в українській державі проходить контрреволюція корупціонерів.