У Росії можуть оголосити, що нібито захопили місто Бахмут, довкола якого кілька місяців тривають кровопролитні бої. Кремлю необхідно показати бодай якісь перемоги, щоб знизити тиск всередині Росії.

Про це йдеться в огляді Міноборони Британії про війну в Україні. Аналітики припускають, що з наближенням річниці початку повномасштабної війни військові Росії опиняються під все жорсткішим політичним тиском.

Тому в Кремлі можуть оголосити, що нібито захопили Бахмут, попри те, що місто контролюють Сили оборони України.

Може бути так, що Росія заявить про захоплення Бахмута “під річницю” незалежно від реального стану справ,– йдеться у звіті.

Крім того, у Міноборони Британії заявляють, що якщо весняний наступ росіян закінчиться нічим, напруга всередині керівництва Росії вочевидь зростатиме.

Зазначимо, російський диктатор 21 лютого готує виступ зі зверненням до Федеральних Зборів. Наразі невідомо, що саме скаже Путін. 22 лютого у Москві на стадіоні “Лужники” має відбутися мітинг-концерт, присвячений роковинам початку війни в Україні, де Путін також виголосить промову.
Аналітики Інституту вивчення війни вважають, що Кремль може завдати чергової серії ракетних ударів по цивільних об’єктах по всій Україні, щоб відзначити символічну річницю вторгнення. В ISW заявляють, що окупанти не досягли військових успіхів на фронті, тому й використають терор проти цивільних.
Про те, що Росія може масовано атакувати українські міста в період 22 – 24 лютого, попереджали офіційні особи в Україні, а також експерти та ЗМІ на Заході.