Народний депутат від партії Медведчука “Опозиційна платформа. За життя” Олександр Пономарьов просто у Верховній Раді переписувався із трьома коханками, котрих він ще і фінансував.

Про це йдеться у сюжеті програми “Гроші”.

Журналісти встановили, що під час засідань Верховної Ради нардеп одночасно спілкувався із трьома дівчатами. Згодом вдалось з’ясувати, що він їх ще і фінансує.

Перша дівчина – Софія – присвячувала депутату свої вірші: «Как сильно радуюсь нашему дню, дышу тобой, живу и дорожу». Але про «добрий ранок» депутата піклувалась також і Ксенія, до якої він зібрався у Дніпро. Окрім цього, ніжні і теплі стосунки у депутата і з Світланою, яка, згідно з перепискою, дуже хвилюється, аби його в Раді не ображали.

Як з’ясували журналісти, згідно із законом, якщо депутат живе із хоча б однією жінкою – зобов’язаний декларувати свої стосунки. Але, згідно з декларацією Пономарьова, він живе сам. Журналісти зафіксували також контроль витрат депутата, який він веде за допомогою спеціального додатку на мобільному телефоні.

Виявилося, що Пономарьов за останній час витратив приблизно 5,5 мільйонів гривень, з яких 1,250 млн – на роботу, 1,1 млн – на дім та значну суму на трьох вищевказаних дівчат.