Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк склав повноваження.

Про це він сказав на засіданні Вищої ради правосуддя, передають Українські Новини.

“Я за власним бажанням зняв з себе повноваження голови суду”, – повідомив він. Вовк каже, що добровільно склав повноваження голови суду від 1 серпня. Він додав, що пішов у відпустку після складання повноважень.

Як зазначається, нового голову ОАСК поки не обрано. Виконувачем обов’язків голови суду призначено Володимира Келеберду.

Вовк заперечує всі висунуті йому підозри у винесенні незаконних рішень і втручанні в роботу держорганів. Вовк також вважає, що оприлюднені правоохоронцями матеріали “прослушки” його кабінету є змонтованими. “Моя позиція — записи не відповідають дійсності”, — стверджує він.

Водночас суддя вважає, що замовником його переслідування є колишній президент Петро Порошенко, який нібито мститься йому за рішення про незаконність націоналізації “Приватбанку”.

Нагадаємо, раніше у липні журналісти викрили Окружний адмінсуд Києва в обході системи авторозподілу резонансних справ. Окружний суд відомий скандальними рішеннями, які неоднозначно сприймаються у суспільстві. З останніх таких – це скасування перейменування проспектів Бандери і Шухевича, призупинення перейменування УПЦ МП, скасування націоналізації ”ПриватБанку”.

Пізніше, голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк і ще троє суддів отримали підозри. Йдеться про Івана Шепітка, Ігоря Погрібніченка і Євгенія Аблова.

19 серпня відсторонення голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка і ще двох суддів мала розглядати Вища рада правосуддя.