У Львові народний депутат Олександр Юрченко, перебуваючи за кермом автомобіля Mustang, в’їхав у Volkswagen Jetta. Згодом народний обранець накинувся на постраждалого водія і побив його.
Окрім того, Юрченко відібрав у водія смартфон. Інцидент стався у Львові на Площі Міцкевича.
Деталі ДТП
Юрченко виїжджав заднім ходом з платного паркування, але не розрахував свої сили і вдарив автомобіль Volkswagen Jetta.
Народний обранець намагався втекти з місця події. Однак не зміг, бо дорогу заблокували інші автівки.
Постраждалий водій почав знімати Юрченка на відео. Тоді політик кинувся на чоловіка і вирвав телефон йому з рук.
Коментар постраждалого водія
Всеволод Боровець – водій Volkswagen Jetta – заявив: Юрченко йому погрожував фізично та наголошував, що має великі зв’язки. Нардеп обіцяв постраждалому “створити проблеми”.
Потерпілий також стверджує, що координація рухів нардепа була порушена. Окрім того, за словами постраждалого, у політика були “ненормальні зіниці”.
Що показав результат тесту
Політик Гео Лерос на своїй фейсбук-сторінці опублікував результат тесту на наркотичне сп’яніння, який нібито належить Юрченку. Лерос заявив, що у крові Юрченка знайшли важкі наркотики.
Катерина Рибій – речниця патрульної поліції Львівської області – заявила, що патрульна поліція отримала виклик про ДТП на площі Міцкевича.
За словами Рибій, після прибуття патрульні виявили 2 водіїв та людей, які перебували поряд. Правоохоронці склали адміністративний протокол про порушення ПДР.
Під час складання виникли підозри, що водій Ford Mustang міг перебувати в стані сп’яніння. Обидва водії пройшли медичну експертизу. Те, чи був водій Ford Mustang у стані наркотичного сп’яніння в момент ДТП – вирішить суд, – наголосила речниця.
Даний інцидент – це вже серйозна причина позбавити нардепа мандату народного обранця.
Нагадаємо, 23 квітня Генпрокурорка Ірина Венедіктова заявила, що підписала підозру нардепу Юрченку. Вони стосуються корупції і зловживання владою.
Крім того розповіла Венедіктова, така кількість підписаних підозр і іншим нардепам свідчить про те, що недоторканість з депутатів знімали не даремно. Ця норма діє і нардепи, як і інші люди, відповідатимуть за злочини.
Вже 10 червня суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) і продовжив термін дії процесуальних зобов’язань, покладених на Юрченко.
Підозрюваний зобов’язаний: прибувати до детектива, який розслідує кримінальне провадження, прокурора і в суд за першим викликом; повідомляти детективу, прокурору і суду про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншим фігурантом справи; здати закордонний паспорт.
Сам Володимир Зеленський щодо цього заявляв:
“На жаль, правоохоронці почали працювати так дуже швидко, коли вони відчули від мене сигнал, що їх трони трохи хитаються і вони можуть покинути свою посаду. Відразу у нас з’являються кейси. Я б хотів, щоб вони не чекали, а самі це робили щодня , виконуючи свої обов’язки”, – сказав він.
Президент додав, що хабарники повинні сидіти в тюрмі, незалежно від їх імен чи партійної приналежності.
“Я дуже радий, що знайшли першого хабарника. Хоча багато хабарників серед чиновників, особливо в областях на місцях. Але ми до всіх доберемося. Я радий, що затримали людину з партії “Слуга народу”, який завжди говорив, що він чесний і порядний людина. Сьогодні дали підозру, він її отримав і обов’язково сяде у в’язницю”, – сказав Зеленський.
А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.