У мережі з’явилась інформація, що начебто двійник президента Росії братиме участь у президентських виборах навесні наступного року. Зараз є чутки про те, що, нібито, Путін вже мертвий і замість нього якийсь «Васильич» виконує цю функцію президента і де-факто Ніколай Патрушев керує країною.

Таку думку у своєму Telegram висловив експерт відомий своїми інсайдами під псевдонімом Генерал СВР.

Як зазначається, найближчим часом основна частина заходів і зустрічей поступово перейде в режим відеозв’язку, а поки особисту участь на запланованих заходах доведеться відпрацювати.

«У понеділок дублер відвідав виставку-форум «Россия», де він оглянув кілька експозицій і поспілкувався з чужими дітьми», — йдеться в телеграм-каналі.

Далі, як повідомляє експерт під псевдонімом, дублер прийняв вірчі грамоти у новоприбулих послів іноземних держав. Щоправда, посли не мали задоволення споглядати дублера президента Росії з близької відстані. Причин тому кілька і санітарні обмеження, на які послався «президент», тут абсолютно ні до чого.

«Основна причина двадцяти метрової дистанції двійника від послів, це плачевний стан обличчя «глави держави». Всі процедури, які дублер проходив напередодні, зі спробою повернути рухливі вилиці в стаціонарний стан, не просто не дали належного результату, а й тільки погіршили становище. Тепер на вилицях у «Путіна» проявилися кілька невеликих ущільнень, через що обличчя набуло горбистого вигляду, і приховати гримом цю проблему ледь вдається. На вчорашній день двійник відрізнявся від реального Путіна більш ніж будь-коли», — каже експерт.

Та додав, що не розуміє, як нинішня російська влада збирається тримати дублера у вигляді президента ще мінімум дев’ять місяців, коли вже проблем не оберешся.