Народні депутати Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод написали заяви на складання мандатів народних депутатів.

 

 

Про це повідомили співрозмовники УП у парламенті та в колишній фракції ОПЗЖ

Зазначається, що Королевська та Солод, які були нардепами фракції ОПЗЖ – фігуранти “Батальйону Дубай”, розслідування “Української правди”.

За даними УП, родина депутатки забороненої в Україні партії ОПЗЖ вирішила відсидіти війну в Об’єднаних Арабських Еміратах. Королевська із сім’єю зараз проживає у Дубаї в Address Beach Resort.

За інформацією УП, 17 жовтня Королевську з чоловіком Юрієм Солодом помітили в офісі найбільшого забудовника Дубая Emaar. Джерела видання стверджують, що тоді подружжя придбало нерухомості на понад 10 мільйонів доларів.

Крім того, у Дубаї помітили старшого сина Королевської. Депутат Краматорської міської ради Ростислав Солод, ймовірно, також вирішив відпочити від війни.

У розслідуванні йдеться про те, що Віктор Медведчук доручив саме Королевській залишитись в Україні й чекати окупації, аби перехопити владу у свої руки.

Після декількох скандалів стало відомо, що кількох нардепів від колишньої ОПЗЖ достроково позбавлять мандатів через наявність російських паспортів.

“Найближчим часом очікуємо на новий Указ (президента) про позбавлення українського громадянства декількох нардепів Верховної Ради від колишньої фракції ОПЗЖ. На підставі наявності у них російських паспортів”, – зазначило джерело ЛВ.

Серед тих, кого планують позбавити громадянства, відома у Слов’янську Наталія Королевська та її чоловік, депутат від Слов’янська Юрій Солод.