Володимир Зеленський разом зі своєю командою повинні зосередити зусилля на пошуку сильного, ефективного і досвідченого прем’єр-міністра України для вирішення вкрай складних питань у соціально-економічних галузях життя країни.

Про це на круглому столі на тему «Політична гра на підвищення – ставки та ризики зростають» сказав директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко.

«Найголовніше, що має зробити Президент: знайти достойного прем’єр-міністра України замість механічного Дениса Шмигаля. Тому темою дня РНБО повинна бути не доля Шарія чи каналу «Прямий», а хто буде прем’єр-міністром», – сказав він.

На думку політолога, чи не найбільшу ефективність на посаді прем’єр-міністра України продемонструвала Юлія Тимошенко. І Президент має щонайшвидше зосередитись на змінах в країні.

Відмітимо, що в Офісі Президента переконані, що поки не прийшов час для того, щоб відправляти уряд Дениса Шмигаля у відставку. Однак деякі позиції в уряді все ж необхідно посилити.

Про це заявив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк.

Політик чітко наголосив, що уряд Шмигаля наразі не піде у відставку. За його словами, Кабмін ще не допрацював свою каденцію.

Однак Подоляк додав, що деякі позиції в уряді потребують посилення. Наприклад, радник відзначив, що наразі є дуже “розірвана галузева історія” щодо Міністерства енергетики. Зокрема, немає міністра.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.