Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ попередили про підозрілу деталь ліквідації ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченка.

Вони відзначають, що, незважаючи на те, що ліквідація бойовика сталася в громадському місці і стала резонансною подією, вони так і не побачили тіла самого Захарченка та охоронця, який загинув разом з ним в результаті вибуху в донецькому кафе «Сепар» 31 серпня.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

У своєму звіті члени місії розповіли, що місце вибуху знаходиться менш, ніж в 200 метрах від їх донецького офісу. Проте до того моменту як вони прибули на місце події, район навколо кафе був повністю огороджений.

З представниками ОБСЄ спілкувався один з командирів бойовиків. Він повідомив їм, що в результаті вибуху загинув Захарченко і ще один терорист був важко поранений. Крім того, за словами бойовика, поранення отримали ще дев’ять чоловік.

У свою чергу, лікарі з Інституту невідкладної і відновної хірургії ім. В. К. Гусака повідомляли, що до них після вибуху надійшли шість постраждалих. При цьому вони відмовилися надавати додаткову інформацію.

3 вересня представники ОБСЄ отримали відповідь від моргу, де їм підтвердили надходження двох тіл – Захарченка та його охоронця.

Це вже не перший раз, коли люди звертають увагу на те, що тіло Захарченка так ніхто і не побачив. Раніше цю невідповідність обговорювали інтернет користувачі.

Так, 2 вересня ми повідомляли, що в мережі з’явилися перші фотографії з похорону ватажка так званої «ДНР» Олександра Захарченка, якого 31 серпня ліквідували в Донецьку. Знімки траурної церемонії були опубліковані в Telegram-каналі Inside Donetsk.

Біля труни Захарченка можна було помітити в. о. глави «ДНР» Дмитра Трапезникова, главу так званого парламенту «ДНР» Дениса Пушиліна, а також президента самопроголошеної Південної Осетії Анатолія Бібілова. Також в Донецьк злетілися окупанти: так званий глава анексованого Криму Сергій Аксьонов і депутат нелегітимної Держдуми РФ Наталія Поклонська.

Слід зазначити, що сама процедура похорону дозволила користувачам зробити висновок, що не все так добре. Деякі впевнені, що з огляду на той факт, що ліквідованого бойовика Олександра Захарченко ховали в закритій труні, підтвердження його смерті навряд чи варто чекати.