Тетяна Ричкова – найвідоміший волонтер України, а тепер ще й народний депутат. Редакція Корупція.Інфо розібралась ким насправді є дівчина.

Дівчина народилася в 1978 році в Дніпропетровську. Здобула освіту економіста в Національній металургійній академії та почала займатись власним підприємництвом. У 2013 році вона навіть відкрила свою пекарню. ЇЇ життя кардинально змінив чоловік – Вадим Ричков, з яким Тетяна одружилася в 2000 році. Чоловік був завзятим патріотом і під час Революції Гідності одним з першим вийшов на Майдан.

Популярне: "Народився зі страшною вадою, а також розумовою відсталістю": Стала відома вся правда про Андрія Парубія

У 2014 році він став добровольцем у 25-тій повітряно-десантній бригаді, яка захищала Слов’янську, Краматорську та Луганську області. Жінка не могла залишити чоловіка на фронті самого, тому стала волонтером, продала пекарню та дачу, та купила для 25-ої бригади необхідні речі: форму, генератори, військове обладнання. За турботу дівчини бійці навіть прозвали її мамою.

"Таня купувала пацанам броники, каски, форму. Одна з перших волонтерів взагалі. Кажуть, зібрала за місяць допомогу на мільйон гривень, але особисто я думаю, що грошей було в рази більше – вона реально залишила на той момент 13-річного сина на батьків і поїхала допомагати пацанам і словом, і ділом", – розповідає демобілізований військовий з 25-ї бригади.

Але в серпні 2014 в житті Ричковою сталася трагедія, чоловік загинув під час боїв в Донецькій області. Тетяну після смерті коханого запросили в Міністерство оборони, де вона стає керівником нового державного підприємства, що займалось матеріальним забезпеченням військових. З цього моменту кар’єра дівчини починає злітати вгору. Вона стає помічником міністра оборони з реформ, потім помічником начальника Генштабу.

А в 2016 році, Ричкова вирішує стати депутатом і балотується шляхом самовисування і з успіхом проходить до Верховної Ради. Але такий успіх дівчини викликав не мало питань, тому до неї почали придивлятись більш детально і, виявилося, що на момент отримання мандату, вона декларувала більше мільйона гривень доходу. В електронному звіті за 2015 рік, в графі інше вона вказала прибуток розміром 1 689 315 гривень. Сама Тетяна стверджує, що цих грошей в руках ніколи не тримала.

"В мене була кредитна квартира. Після того, як я все продала і віддала в АТО, я не могла оплачувати кредит. Моїм поручителем був мій чоловік. Банк нараховував пеню, штрафи, потім подав на мене до суду. Вже після загибелі чоловіка надіслали моїй свекрусі повістку на чоловіка до суду. Я звернулася в банк, де мені сказали, що є програма для атовців. І ось банк запропонував мені оплатити частину, яку я можу, а решту вони мені пробачають. Я віддала 609 тисяч гривень компенсації, які виплачуються всім сім'ям, які втрачають членів сім'ї на Донбасі. Але в банку мені вказали, що вся сума, яку вони мені "списують", вважається моїм чистим доходом", – каже Ричкова.

Але багато людей не повірили дівчині, і приписували такі доходи її роману з Павлом Тарасюком – керівником секретаріату Київської організації БПП. Навіть поговорювали про їх вінчання під час спільної подорожі до Китаю. Але подруги нардепки розповіли, що це був фейк.

«Я сама поцікавилася у Тані, бо був вкрай здивована цією інформацією. Так от насправді, це вони вирішили так пожартувати. Ніякого весілля не буде»

Сама ж Ричкова інформацію не спростувала і не підтвердила. Але привернути до себе увагу чоловіків Тетяна любить. Так, стався скандал у Верховній Раді, куди на засідання вона прийшла у дуже пікантній сукні й своїм бюстом привернула увагу всіх депутатів.

Жінка за свою роботу волонтером отримала Орден княгині Ольги ІІІ ступеня. Зараз вона виховує сина Тимура.