Голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я, депутат Верховної Ради України Ольга Богомолець (фракція "Блок Петра Порошенко") заявила, що Революція гідності вперше за роки незалежності дала українцям шанс стати нацією. У той же час, остаточна перемога революції настане тоді, коли з української влади будуть усунені олігархи.

Про це вона повідомила в своєму блозі на веб-сайті видання "Українська правда".

За словами політика, ще 5 років тому нації як вищої форми організації народу, в Україні не було, як не було і справжньої незалежності. А всі державні атрибути були фіктивними, права і свободи людей існували тільки на папері.

"Сьогодні, в результаті Революції гідності, у нас народжується нова нація, як вища форма спільності людей, які проживають на території України. До нас приходить усвідомлення наших національних інтересів, нашого історичного вибору, нашої історичної мети. У такій ситуації ми були законсервовані і приречені назавжди бути вторинними і гірше Росії, і ми б ніколи не змогли зробити стрибок і вийти на новий рівень розвитку ", – написала Богомолець.

Народний депутат додала, що Революція гідності такий шанс українцям дала. І поставила питання: чи змогли українці цим шансом сповна скористатися?

"На перший погляд ми провалили всі, що могли: при владі знову олігархи, українці масово тікають з країни, навколо – суцільна депресія і песимізм. Але історія ще не завершена, і ми не можемо не помічати, як змінилося за ці роки суспільство і все ми ", – зазначила політик.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Парламентарій упевнена, що громадянське суспільство в Україні буде рости і розширюватися. На її переконання, коли критична маса активних і чесних людей переважить і зможе усунути від влади олігархів – саме це стане остаточною перемогою українців і Революції гідності.

"Так, сьогодні влада топчеться на місці і тягне нас в минуле, але суспільство йде вперед. І я вірю, що наші жертви були недаремними, вірю в перемогу революції і перемогу нашої нації. Слава Україні!" – підсумувала Богомолець.