Питання із земельною реформою продовжує тривожити багатьох українців, і поки президент Зеленський намагається пояснити, що із Землею буде все в порядку і простих українців ніхто не обдурить, то великі агокомпанії, через своїх представників у Раді намагаються зробити все, аби продовжити заробляти надприбутки на українській землі.

Яксраво вираженим захисником української Землі є Юлія Тимошенко, яка чомусь забула згадати, що у 2016 році її зять купив ділянку землі за 175 млн грн. Окрім того, наразі достеменно не відомо чи ділянка була продана і чи взагалі це єдина земельна ділянка сімейства Тимошенків. Ви можете уявити собі простого фермера українця, який би от так просто зміг би це зробити? То за чию Землю переживає леді Ю?

До речі, куплена у 2016 році земельна ділянка за документами призначена під будівництво виробничо-складського комплексу.

Як передає “Страна”, зять нардепа в кінці березня купив 47 гектарів прямо вздовж траси Е-95, в 40 км від Києва. 9 ділянок загальною площею 47 га – уе поле, рівноцінне з 67 футбольними стадіонами.

Земля виходить прямо на трасу Київ-Одеса, що надає їй комерційну привабливість. Такі “фасадні” ділянки брокери тоді продавали за $1,5 тис. або 37,5 тис. грн. за сотку. Тому, виходячи з ринкової вартості, 47 гектарів зятю нардепа обійшлися в $7 млн. або 175 млн грн.

До слова, Донька Юлії Тимошенко Євгенія стала дружиною одеського бізнесмена Артура Чечоткіна 27 грудня 2014 року. Оскільки Євгенія не проживає з матір’ю, у декларації Тимошенко вона не вказана.

А тим часом, Тимошенко агресивно критикує законопроєкт про відкриття ринку землі, бо це перетворить Україну на “бананову республіку”.

Про це вона заявила у кулуарах парламенту, відповідаючи на запитання журналіста каналу “Еспресо”, чому її політсила за час перебування у Раді не створила законів на підтримку українських аграріїв.

“Не треба за гранти нам промивати мізки. Гранти, на яких живе канал “Еспресо”. Не треба нам за гранти промивати мізки, що нашу українську землю треба продати. Я прекрасно знаю, що таке європейська система земельних стосунків. Не парламент створює, а створюють президенти, уряди і більшість. Наша команда ніколи в житті більшість в парламенті не мала. І не треба робити маніпулятивні запитання”, – перевела тему Тимошенко, не відповіши на запитання про 2008 рік, коли саме вона і її команда пропонувала створити ринок землі.