Президент Білорусі Олександр Лукашенко різко висловився про інтеграцію з Росією.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко різко висловився щодо можливої інтеграції з РФ і заявив, що його країна щорічно втрачає 9 мільярдів доларів, на виборчій дільниці, коли відповідав на питання журналістів. Його слова процитувало видання “Комсомольська правда”.

Глава Білорусі підкреслив, що не підписуватиме жодного документа, який буде суперечити суверенітету і незалежності його держави.

«Жоден документ мною не буде затверджено, якщо буде суперечити головним принципам нашого суспільства: це суверенітет і незалежність нашої держави. Якщо не будуть вирішені принципово питання, ніякі дорожні карти не будуть підписані», – підкреслив він.

Також Лукашенко зазначив, що Білорусь не пускають на російський ринок і поцікавився, “на хріна” йому такий союз.

«Тобто ми продаємо в Росії менше, ніж вони у нас. Ці гроші треба заробити на російському ринку. Але нас туди не пускають. Звичайно, ми з Росією воювати не будемо. Але кожен рік ми щось втрачаємо. Вибачте, на хріна потрібен такий союз. Про це знає російський президент, ми з ним дружимо, я йому можу сказати крутіше», – пригрозив Олександр Лукашенко.

Президент додав, що Білорусь змушена покривати ці гроші на інших ринках.

«Ми хочемо рівних умов – ось це буде союз. Може, до об’єднання держав дійдемо. Але поки не партеся, я такий же патріот, як і ви.», – заявив Лукашенко.