Лідер політичної партії «Наші» Євген Мураєв закликав своїх прихильників пікетувати пікет праворадикальної організації «УНА-УНСО», яка заявила про свої наміри блокувати телеканал «Наш» 21 листопада.

«У нас тут чергові пікетники, нездатні відрізнити не те, що чиюсь руку, а часто-густо плутають голову із зморшкуватою дупою. "Зради" там так щільно переплелися, що у хлопців жахлива картина світу: якийсь «ще один проросійський телеканал». Таке відчуття, що вони ростуть як гриби і тільки хоробре УНСО здатне звернути на це увагу нещасних українців. Або на себе, що ймовірніше. Тому закликаю всіх наших прихильників та просто небайдужих людей зібратися пікетувати пікет «, – написав на своїй сторінці в facebook політик.

Представники націоналістичної організації розмістили на своєму сайті анонс, в якому вони і оголосили про пікетування телеканалу «Наш». Відзначимо, це вже другий випадок агресивної поведінки націоналістичних угруповань щодо політика і його партії. Так кілька днів тому, радикально налаштовані молоді люди заблокували прихильників партії «Наші» в готелі в Одесі.

За словами очевидців, між собою представники нацкорпуса спілкувалися російською мовою, переходячи на український тільки під час запису на камеру.

Сам Мураєв, закликав представників націоналістичних організацій звернути увагу на дії нинішнього президента, а також на свободу слова в Україні.

«Давайте звернемо увагу« націоналістичної», безробітної молоді на те, що робить з їхньою країною Порошенко і куми. А увагу всіх інших на те, що той же персонаж знову намагається загнати в стійло незалежні засоби масової інформації, які не бажають мукати по команді з Банкової ", – підкреслив політик.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Нагажаємо, раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «Максі-ТВ» (ТОВ «Наша Прага») за самовільне пере форматування цього мовника на телеканал «Наш».

Під час моніторингу Нацрада виявила, що канал самовільно змінив формат (культурологічно-розважальний з фільмопоказом на інформаційно-аналітичний) і програмну концепцію (відсутні культурно-мистецькі, науково-просвітницькі, дитячі, розважальні передачі та фільмопоказ), а також використовує логотип «Максі-ТВ незабаром Наш» замість «Максі-ТВ». При цьому каналу не вносив відповідних змін до ліцензії.

Канал представляв директор Тигран Мартиросян. Він сказав, що мовник нічого не порушує, але погодився з Нацрадою, що перевірка потрібна, щоб розібратися.