Дмитро Ярош, український політик і військовий, на своїй сторінці у соціальних мережах 26 травня поділився своїм баченням того, як Збройним силам України (ЗСУ) досягти паритету з армією Російської Федерації. Він виокремив чотири головні тези, які ЗСУ має виконати, і підкреслив, що якщо Києву вдасться зрівняти сили хоча б на одному з напрямків, перемога буде за Україною. До речі, Ярош вірний товариш екс-главкома Залужного, тому не дивно, що володіє такими інсайдами.

Перша і найзначніша теза, за словами Яроша, стосується «повітряного простору». Російська армія активно використовує дрони-камікадзе, ракети, безпілотники та інші сучасні засоби ведення війни, що надає їм значну перевагу на полі бою. Контроль над небом не дозволить російським військам ефективно здійснювати розвідку, завдавати ударів по українських позиціях і маневрувати з мінімальними втратами.

Другу тезу Ярош визначає як чисельний склад російської армії, який потрібно активно знищувати. Попри те, що серед росіян не так багато бажаючих воювати, Кремль активно агітує іноземців підписувати контракти з Міністерством оборони Росії. Особливу увагу звертають на африканців, південноамериканців і представників країн Азії, що дозволяє поповнювати ряди російських військ.

На третьому місці серед обов’язкових пунктів Ярош називає великий запас боєприпасів, якими ЗСУ мають знищувати Росію. Це дозволить нам вести довготривалі бойові дії без відчутних перебоїв у постачанні.

Четверта і остання теза — це фортифікаційні споруди, які потрібно будувати. Ці укріплення ускладнюють просування російських військ і захищають солдат від ударів.

Також зазначимо, що Микола Маломуж зазначив, що у росіян величезні втрати на війні проти України. Зараз ворог хоче перемогти великою кількістю особового складу. Але насправді в окупаційній армії воює багато мобілізованих, які не мають відповідної підготовки.

Росіяни не можуть освоїти ні людський, ні економічно-технологічний потенціал. Зокрема, людський ресурс у державі-агресорці теж дуже обмежений. Путін сьогодні залучив усі ресурси, щоб досягнути перемог, створити умови для залякування населення України. Загарбники ще продовжуватимуть тероризувати Україну та намагатимуться просуватися на фронті.