Олексій Данілов є одним з рупорів ефективної протидії агресії Кремля, що робить його для російської влади мішенню, адже він вже не одноразово зривав плани Російської Федерації.

Про це у своєму проекті “Pro новини” на 24 каналі наголосив журналіст Артем Овдієнко.

Ведучий підкреслив, що Данілов «та людина, яка на найвищому рівні протидіє російським агентам впливу. Я дуже хочу вірити, що у Данілова наразі надійна охорона, яка може його захистити від замахів».

Окрім того, він наголосив, що не нагнітає такими заявами.

«В мене відверто болить, коли я регулярно читаю про вбитих росіянами українців і дізнаюсь, як багато людина хорошого зробила Україні (а, значить, і мені особисто)», – заявив він.

До слова, РФ нещодавно ввела санкції проти Олексія Данілова, на що він відреагував, назвавши санкції “найкращим подарунок до 30-річчя Незалежності України” і додав, що “далі буде”.

“Вважаю це найвищою відзнакою і найкращою оцінкою нашої спільної роботи у відстоюванні національних інтересів нашої держави. Обіцяю виправдати “високу довіру” і зробити ще більше на посаді Секретаря Радбезу, щоб раз і назавжди зняти питання щодо будь-якої присутності “русского мира»” і його агентів впливу в українському житті – як кажуть в народі, “щоб і духу не було”, – написав він.

Овдієнко також додав, що секретар РНБО не відноситься до «типових вітчизняних політиків».

«Він – політик зі стажем, один із так званих “старих облич”, про яких в останню чергу можна подумати, що він проукраїнський і прогресивний у своїх поглядах. Про що мовиться? Як ви собі уявляєте нардепа від блоку Юлії Тимошенко і луганського міського голову в “одному флаконі”? Я за таким описом бачу, як мінімум, Вадима Рабіновича. Але весь опис – саме про Олексія Данілова. Йому ми маємо завдячувати. Адже він відродив РНБО, яка асоціювалася із місцем почесного заслання для політичних пенсіонерів», – наголосив журналіст.

Варто зазначити, що зараз Верховна Рада є інструментом боротьби проти російської пропаганди в Україні.

Наприклад, санкції проти бізнесмена і народного депутата, проросійського політичного діяча, одного з лідерів проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» і кума Путіна Віктора Медведчука, запроваджені в лютому, не послаблюються та діють у повному обсязі. У чому неодноразово запевняв секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

«Інформація, яку цілеспрямовано поширюють у ЗМІ щодо начебто послаблення санкційного режиму відносно В. Медведчука та його активів або те, що «санкції не працюють», – свідома і цілеспрямована дезінформація суспільства і не відповідає дійсності», – написав він у фейсбуці.

 

«Не відповідає дійсності і поширена окремими медіа інформація про начебто купівлю мережі автозаправних станцій, яка належить В. Медведчуку, однією з комерційних структур», – додав він.

Крім того, Данілов попередив: «Також хочу дати пораду окремим політичним суб’єктам, зокрема народним депутатам, – не намагатися «порешать» у звичний їм спосіб питання зняття санкцій або їх послаблення. Крім того, як спроби уникнути сплати податків, що приводять «українських» бізнесменів до необхідності володіти навіть олівцями і білизною через офшорні компанії, так і намагання уникнути санкцій – явище одного порядку. Тому наші правоохоронці завжди будуть вдячні журналістам і небайдужим громадянам за допомогу в пошуку і поверненні активів осіб, на яких накладено українські санкції».

Данілов неоднарозово доводив, що під час його родоти РНБО має шанси перетворитися на інструмент боротьби з олігархами – ще одними внутрішніми ворогами України.

“Вплив олігархів на Верховну Раду сьогодні є дуже-дуже великим. І це треба припиняти”, – наголосив секретар РНБО.

А простим українцям є за що Данілову дякувати.

«Водночас олігархам і Кремлю точно є, за що секретаря РНБО ненавидіти», – завершує Артем Овдієнко.