У четвер, 14 листопада, Центральна виборча комісія визнала обраним та зареєстрованим народним депутатом колишнього директора Інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича.

Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

Відзначається, що 12 листопада Верховна Рада своєю постановою достроково припинила повноваження народного депутата Ірини Луценко, обраної на позачергових виборах нардепів 21 липня в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від партії “Європейська солідарність”.

ЦВК також у зв’язку з поданням Наталії Бойко скасував її реєстрацію в народні депутати України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах, виключивши з виборчого списку. Відзначимо, вона стала радницею прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Саме замість Луценко комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата України В’ятровича, включеного до виборчого списку “Європейської солідарності” під №25.

Нагадаємо, що раніше В’ятрович показав SMS нібито від народного депутата від “Слуги народу” Максима Бужанського, які рясніли погрозами.

Про це Вятрович написав на своїй сторінці у Facebook у вівторок, 12 листопада, опублікувавши відповідний скріншот. Незабаром анонімний пранкер “Джокер” у Telegram зажадав від політика вибачень і показав фото, які доводять, що СМС відправив він.