Вбивство 42-річної Лілії Гордєєвій біля дитячого садка в Фастові ймовірно замовила її кума і партнер по бізнесу.

Про це після участі в програмі "Стосується кожного" написала в своєму Facebook юрист-кримінолог Ганна Маляр, передає Корупція.Інфо


"Кума замовила за 12 000 доларів вбивство партнерки по бізнесу і мами трьох дітей. Така версія адвоката і старшого сина загиблої. Вже затримана підозрювана …Да, це жінка. Слідствотриває", – написала вона про гучне вбивство в Київській області.

Відзначається, що сім'ї судилися 4 роки.

"Це справжній трилер в житті. Люди судилися за цей бізнес 4 роки. Бізнес не такий вже і великий – автомийка. Поки вони його ділили – 2 трупи. Чоловікавбитої жінки отруїли, а слідчий,якацей злочин розслідувала, піщлав кращий світ насильницькою смертю. Так і не до розслідувавотруєння. Спільний бізнес найчастіше стає причиною розбрату, але щоб так ….Сімї, були кумами …"- розповіла кримінолог.

Відзначимо, що Любов Хоменко, мати вбитої Лілії Гордєєвій, також підозрює в злочині сім'ю партнерів по бізнесу Домосенко.

Популярне:Оце так несподіванка: В НАБУ показали відео пропозиції хабара для Супрун


"Це не люди, це – нелюди… Після смерті чоловіка не пускали на автомийку, говорили – ти тут ніхто, ти знаєш який у нас дах. Останні роки вона судилася з партнерами. 7 числа було судове засідання, на якому був присутній адвокат. Чоловік Алли Домосенко – хресний внучки Софії", – розповіла жінка.

Аллу Домосенко і її сина Івана затримали за підозрою у вбивстві. Однак подруга сім'ї вважає, що це неправда і стверджує, що чоловіка Алли Домосенко так само підстрелили на цій же мийці через що він 8 років прикутий до ліжка.

У той же час подруга вбитої стверджує, що Алла Домосенко і її чоловік займалися махінаціями і були замішані в отруєнні чоловіка Лілії Гордєєвій.

Як повідомлялося раніше, трохи більше двох діб знадобилося поліцейським Фастова Київської області, щоб встановити і затримати підозрюваних у страшному вбивстві матері трьох дітей.

Син жорстоко вбитої під Києвом багатодітній матері-одиночки Микита Гордєєв вважає, що його сім'я перебуває в небезпеці, і попросив поліцію надати йому охорону.