Раніше Вільям Тейлор називав єдину людини, здатну зупинити війну на Донбасі, а тепер він зазначає, що Кремль зацікавлений у відведенні військ зі сходу України, так як окупантам це дуже дорого обходиться.

Про це він розповів в інтерв’ю «Голосу Америки».

Він побачив ознаки того, що росіяни і, зокрема, Кремль хотів би піти з Донбасу.

«Я бачу ознаки того, що економічний тягар, яке росіяни відчувають – і мова йде не тільки про санкції, але санкції також, тому що санкції таки мають реальний вплив на кожного з росіян і на російську економіку – так ось, тягар, який платить російське уряд і російський народ, позначається на їх економіці. Тому що їм доводиться платити за свої війська на Донбасі, за підтримку своїх служб на Донбасі і в Криму. І ціна Донбасу і Криму для росіян на додаток до ціни санкцій ведуть мене до думки, що вони хотіли б забратися з Донбасу », – сказав Тейлор.

Дипломат вважає, що, необхідно продовжити список санкцій тиску на Москву і переговори в будь-якому форматі для досягнення позитивного для України результату.

«Тому діалог начебто йде добре між президентами Зеленським і Путіним. Якщо цей формат спрацює, то це чудовий формат, бо ми маємо двох людей, які повинні дійти згоди про те, щоб росіяни залишили Донбас і щоб вони, врешті-решт, залишили Крим », – додав Вільям Тейлор.