Померла ведуча актриса Одеського академічного російського драматичного театру, заслужена артистка України Лариса Коршунова. Вона померла на 70-му році життя.

Про це повідомила прес-служба театру, передає Корупція.Інфо.

Лариса Коршунова (Шульга) – випускниця акторського факультету Державного інституту театрального мистецтва (ГИТИС), випуск 1972 року. Після закінчення інституту працювала в Казанському великому драматичному театрі імені В. І. Качалова. У 1978 році переїхала до Одеси і поступила в трупу Одеського російського драматичного театру.

На цій сцені актриса прослужила 40 років, створивши десятки різнопланових образів.

В ряду її знакових ролей – Роксана в «Сірано де Бержерак» Е. Ростана, Маша в «Трьох сестрах» А. Чехова, Меггі в «Кішці на розпеченому даху» Т. Вільямса, Гертруда в «Мачусі» О. де Бальзака, Герцогиня Йоркська в «Річарда III» В. Шекспіра, Ольга в «Маленькій дівчинці» Н. Берберовой, Варвара Волкова в «Конкурсі» А. Галина, Дружина в «Пізанської вежі» Н. Птушкиной, Аркадіна в «Чайці» А. Чехова, Агафія Тихонівна в «Весіллі» М. Гоголя, Христина Мільман в «Змішаних почуттях» Р. Баєра, Філліс в «З життя« Великого Яблука »В. Аллена і багато інших.Популярне: "Запропонував пощедрувати": На Харківщині педофіл заманив і зґвалтував дитину

«Протягом останніх кількох років актриса мужньо боролася зі страшною онкологічною хворобою. Долаючи біль і слабкість, вона залишалася на сцені до самої останньої можливості, граючи спектаклі поточного репертуару і беручи участь у випуску нових вистав.


Вже будучи важко хворою, вона блискуче зіграла дві нові прем'єрні ролі – Клею в «Езопа» Г. Фігейредо і Тетяну в «Скандале без антракту» А. Марданя. І навіть коли у неї вже зовсім не залишилося сил для гри на сцені, вона продовжувала беззавітно служити рідному театру, брала участь в репетиційній процесі, передаючи свої улюблені ролі новим виконавцям.

Колектив театру глибоко сумує про цю непоправну втрату і висловлює щирі співчуття родині актриси », – йдеться в некролозі

Прощання з Ларисою Коршунової відбудеться 14 січня, з 10:00 до 11:00 в Одеському академічному російською драматичному театрі (вулиця Грецька, 48).