Астролог дав позитивний прогноз з приводу коронавируса

Коронавірус поширюється зі страшною силою по всьому світу, тримаючи в страху всіх мешканців планети Земля. Астролог Влад Росс передбачив дату закінчення епідемії COVID-19.

Росс зазначив, що жертв коронавіруса могло бути і набагато більше, якби влада Китаю не зробили так багато зусиль у боротьбі з ним.

Експерт повідомив, що кінець епідемії буде в середині квітня.

“Росходження Плутона і Сатурна починається в кінці лютого – початку березня. Це означає, що епідемія піде на спад. Але небезпека залишиться, поки Меркурій в Рибах. Риби – це як раз про хвороби, які поширюються повітряно-крапельним шляхом. Це не тільки коронавірус , але і будь-який грип. А як тільки Меркурій перейде в знак Овна, коронавірус піде. Це станеться в середині квітня. до кінця квітня люди почнуть приходити в себе, стане зрозуміло, що цей вірус не такий небезпечний, як зараз здається “, – розповів Росс

Астролог підкреслив, що вірус дуже боїться тепла, як тільки температура повітря стане болше +15 градусів – коронавірус випарується. Українцям страшна епідемія зовсім не загрожує, упевнений Влад Росс.