Правляча партія “Слуга народу” вимагає від Служби безпеки України розслідувати походження аудіозаписів, нібито зроблених на засіданні уряду і раніше оприлюднених українськими ЗМІ.

Як повідомили в прес-службі партії, група народних депутатів, які представляють “Слугу народу” у Верховній Раді, 16 січня виступила з відповідним зверненням.

“Сьогодні група народних депутатів звернулася до СБУ, щоби встановити джерела походження даної інформації, законність її отримання та те, чи має запис ознаки монтажу” , – заявила представник Кабінету міністрів у парламенті Олена Шуляк.

За словами Шкуляк, існує три можливих шляхи того, як цю інформацію (якщо вона виявиться правдивою) могло бути отримано: в рамках кримінального розслідування, якого немає; в межах контррозвідувальної діяльність; при встановленні технічних засобів в приміщеннях чиновників, де проводяться наради.

Нагадаємо, раніше за початок розслідування через аудіозаписи переговорів нібито прем’єр-міністра Олексія Гончарука з “міністрами” виступив глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія. Він зазначив, що в кабінеті, де ймовірно були зроблені записи, обговорюються питання національної безпеки, що становлять державну таємницю.