У Кременчуці (Полтавська область) сталося вбивство, яке зараз активно розслідується.

Про це повідомляє прес-служба головного управління Нацполіції. Так, 12 листопада поліцейські дістали частини тіла 64-річного чоловіка, який безвісти пропав на початку цього місяця. На наступний день його останки ідентифікували.

Правоохоронці встановили, що мешканця Кременчука вбили, а потім позбавилися від тіла. У злочині підозрюють 53-річну дружину загиблого. За версією правоохоронців, між подружжям стався конфлікт, після чого дружина вдарила чоловіка ножем.

Жінку затримали і повідомили про підозру. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Слідство триває.

Нагадуємо, напередодні жінка звернулася в поліцію із заявою про зникнення чоловіка ромської національності.

Правоохоронці повідомляють, що після вбивства жінка відтягла труп за приватний будинок і підпалила. Після цього обвуглені останки вона розчленувала і втопила в Дніпрі.

Після того, як дії підозрюваної були розсекречені, вона прийшла в психоневрологічний диспансер і в деталях розповіла медикам про те, що накоїла. Жінка виклала в деталях, як скоювала злочин. Підозрювану госпіталізували.

Під час роботи водолазів, недалеко від насосної станції «Демуровка» спливла одна з частин тіла. Рибалки повідомили про знахідку правоохоронців. Пізніше на цьому ж місці водолази дістали інші частини тіла вбитого.